• NTV

    X/17
    03:30 - 04:40
    "Их үйлс" ОАК 16
  • NTV

    X/17
    06:00 - 06:50
    Торгоны зам"Африка" баримтат кино 2
  • Монгол ТВ

    X/17
    06:00 - 07:40
    "Үүрийн цолмон" МУСК
  • ETV HD

    X/17
    06:05 - 07:30
    Баримтат кино
  • NTV

    X/17
    06:50 - 07:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    07:05 - 07:20
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • AsianBox

    X/17
    07:05 - 09:30
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 16-18-р анги
  • TV5

    X/17
    07:20 - 08:55
    "Гайхамшигт амьдрал" 33.34-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    07:20 - 08:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.11,12,13-р анги
  • ETV HD

    X/17
    07:30 - 09:00
    Бяцхан лусын дагина УСК
  • NTV

    X/17
    07:40 - 07:55
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43
  • Монгол ТВ

    X/17
    07:40 - 09:00
    "Металионууд" хүүхэлдэйн кино 7-12-р анги
  • TV8

    X/17
    08:00 - 08:40
    "Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино 57-60-р анги
  • Star TV

    X/17
    08:00 - 09:30
    "Нууцлаг Жүжү" Хүүхэлдэйн кино 1-р бүлгийн 15-20-р анги
  • Eco Channel

    X/17
    08:00 - 09:30
    "Надын аав мангар" МУСК
  • Central TV

    X/17
    08:00 - 08:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-16,17,18-р анги /давталт/
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    08:05 - 08:35
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • VTV

    X/17
    08:20 - 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    08:35 - 09:20
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • NTV

    X/17
    08:45 - 10:00
    "Их үйлс" ОАК 16
  • TV8

    X/17
    09:00 - 11:30
    "Сүүлийн сорилт" УСК
  • MNC

    X/17
    09:00 - 10:55
    Зэрлэг цэцэгсийн хүлэмж МУСК
  • МҮОНТ

    X/17
    09:00 - 10:25
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • ETV HD

    X/17
    09:20 - 09:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • Eco Channel

    X/17
    09:30 - 10:40
    "Тесла моторс" баримтат кино
  • Central TV

    X/17
    09:30 - 10:00
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-19,20,21-р анги /давталт/
  • AsianBox

    X/17
    09:30 - 11:10
    "Зөрүү тавилан" ОАК 60-62-р анги
  • MN25

    X/17
    09:30 - 10:00
    "Шинкалион" Японы оак 9-р анги
  • TV9

    X/17
    09:30 - 11:00
    "Фэйсбүүк од" МУСК
  • MovieBox

    X/17
    09:40 - 11:25
    "Тоглогч (Gamer)" УСК
  • TM

    X/17
    10:00 - 10:50
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 39-р анги
  • Star TV

    X/17
    10:00 - 10:45
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 53-р анги
  • Суваг 1

    X/17
    10:00 - 10:45
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-31
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    10:05 - 11:10
    "Амтат оройн зоог" ОАК 103,104-р анги
  • MNB Гэр Бүл

    X/17
    10:10 - 10:30
    “Зуузуугийн найзууд” хүүхэлдэйн кино
  • Royal HD

    X/17
    10:25 - 12:30
    "Хар бороо" уран сайхны кино
  • MNB Гэр Бүл

    X/17
    10:30 - 11:40
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 51,52-р анги
  • VTV

    X/17
    10:30 - 12:10
    "Сарны гөлөг" МУСК
  • Сүлд ТВ

    X/17
    11:00 - 12:30
    Хүний заяа нэвтрүүлэг Б.Ангирмаа /давталт/
  • Eco Channel

    X/17
    11:00 - 13:00
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • TV7

    X/17
    11:10 - 13:00
    "Админ-Z" МУСК
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    11:10 - 12:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • AsianBox

    X/17
    11:10 - 14:10
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 43-46-р анги
  • TM

    X/17
    11:20 - 12:20
    "Муур дэгдээхэй хоёр" МУСК
  • MovieBox

    X/17
    11:25 - 13:40
    "Хонгконгоос ирсэн загалмайлсан эцэг (Canton Godfather)" УСК
  • NTV

    X/17
    11:30 - 11:45
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43
  • Монгол ТВ

    X/17
    12:00 - 14:20
    "Есөн сүүлтийн домог" СОАК 5,6-р анги
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    12:05 - 13:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 5-р анги
  • Сүлд ТВ

    X/17
    12:30 - 13:20
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • NTV

    X/17
    12:45 - 13:10
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • TV8

    X/17
    13:00 - 15:20
    "Хүчирхэг эмэгтэй Ду Бон Сун" СОАУСК 14-15-р анги /давталт/
  • TM

    X/17
    13:00 - 14:10
    "Хөдөөгийн баясгалан" МУСК
  • Star TV

    X/17
    13:00 - 15:20
    Тоглоом СОАК 8,9-р анги
  • MN25

    X/17
    13:00 - 15:30
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 98,99,100-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    X/17
    13:10 - 14:05
    МҮОНТ-ийн алтан сан хөмрөг: “Маршал Чойбалсангийн шарилыг оршуулсан нь” Баримтат кино /Монголын ба Зөвлөлтийн кино операторуудын авсан зургуудаар хийсэн баримтат фильм/
  • C1

    X/17
    13:10 - 14:00
    "Хао Ланы домог" ОАК 13-р анги
  • VTV

    X/17
    13:20 - 14:30
    "Том 4 толгой" МУСК
  • MNC

    X/17
    13:30 - 15:00
    Бугын тэмдэгт тулга ОАК 9,10-р анги
  • NTV

    X/17
    13:35 - 14:00
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43,44
  • MovieBox

    X/17
    13:40 - 16:10
    "Нууцлаг мөрөн (Mystic River)" УСК
  • TV7

    X/17
    14:00 - 15:50
    "Хөгжил зүтгэл" баримтат кино
  • Eco Channel

    X/17
    14:00 - 14:25
    "Boss baby" хүүхэлдэйн кино
  • Central TV

    X/17
    14:00 - 14:30
    "Hey Duggee" хүүхэлдэйн кино 1-22,23,24-р анги /давталт/
  • C1

    X/17
    14:00 - 14:50
    "Хао Ланы домог" ОАК 14-р анги
  • Mонголын Мэдээ

    X/17
    14:05 - 15:00
    “Тагнуулын технологи” Баримтат кино 2-р хэсэг
  • AsianBox

    X/17
    14:10 - 17:20
    "Хайр биднийг дулаацуулдаг" ОАК 4-6-р анги
  • Монгол ТВ

    X/17
    14:20 - 14:30
    "Консуни ба найзууд" хүүхэлдэйн кино 16-р анги
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    14:30 - 16:00
    "Аз жаргалын эрэлд" баримтат кино
  • VTV

    X/17
    14:30 - 15:40
    "Том 6 толгой" МУСК
  • UBS-1

    X/17
    14:30 - 15:20
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /5/
  • TV9

    X/17
    14:30 - 15:50
    "Микроны босс" МУСК
  • NTV

    X/17
    14:40 - 15:50
    "Бадмаагийн мөрөөдөл" баримтат кино
  • C1

    X/17
    14:50 - 16:00
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 12-р анги
  • TM

    X/17
    15:00 - 16:10
    "Яст мэлхий ба туулай" хүүхэлдэйн кино
  • SBN

    X/17
    15:30 - 16:40
    Их хатан Сондог СОАК-36
  • Монгол ТВ

    X/17
    15:30 - 16:30
    "Самрагчин" МУСК..
  • MNC

    X/17
    15:30 - 16:15
    Баримтат кино
  • Central TV

    X/17
    15:30 - 17:30
    "Парадисо"- Тохиолдол УСК /давталт/
  • МҮОНТ

    X/17
    15:40 - 16:35
    “Нөмрөг хадны цуурай” Монголын уран сайхны кино
  • VTV

    X/17
    15:40 - 17:10
    "Том амжилт" МУСК
  • UBS-1

    X/17
    15:45 - 16:50
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /15/
  • NTV

    X/17
    15:50 - 16:15
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • Сүлд ТВ

    X/17
    16:00 - 17:00
    Шилдэг бүтээн байгуулалт Баримтат кино
  • Mонголын Мэдээ

    X/17
    16:00 - 17:30
    Шинжлэх ухааны баримтат дэлгэц: “Мөсөн Муммигын нууц” Баримтат кино
  • C1

    X/17
    16:00 - 17:10
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 13-р анги
  • MovieBox

    X/17
    16:10 - 18:30
    "Өндөрт алхагч (The Walk)" УСК
  • ETV HD

    X/17
    16:15 - 17:10
    Миний бэр кино контент
  • MNC

    X/17
    16:20 - 17:30
    Аман хуур МУСК
  • SBN

    X/17
    16:40 - 17:50
    Их хатан Сондог СОАК-37
  • NTV

    X/17
    16:40 - 17:10
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43,44
  • NTV

    X/17
    17:10 - 17:35
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.7,8
  • C1

    X/17
    17:10 - 18:20
    "Чадвал намайг хуур" СОАК 14-р анги
  • MN25

    X/17
    17:10 - 18:10
    “Өмгөөлөгч хатагтай Шоко” Японы оак 1-Р анги
  • AsianBox

    X/17
    17:20 - 19:00
    "Миний гэр бүлийн аз жаргал " ОАК 1 бүлгийн 19, 20-р анги
  • NTV

    X/17
    17:35 - 18:00
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • МҮОНТ

    X/17
    17:35 - 18:10
    “Монголын гар урлал” баримтат кино
  • Star TV

    X/17
    17:50 - 19:30
    Гэрч ОАК 02-р бүлгийн 53,55-р анги
  • TV7

    X/17
    18:05 - 19:50
    "Кибер сүлжээ" МУСК
  • MN25

    X/17
    18:10 - 19:00
    "Шинкалион" Японы оак 10,11-р анги
  • VTV

    X/17
    18:25 - 19:20
    "Оюутны байр - 1" 13,14-р анги
  • SBN

    X/17
    18:30 - 19:40
    Их хатан Сондог СОАК-38
  • MovieBox

    X/17
    18:30 - 21:00
    "Шимэгч (Parasite)" УСК
  • C1

    X/17
    18:30 - 19:30
    "Багдадын цагдаа" Баримтат кино
  • UBS-1

    X/17
    18:40 - 19:10
    "Тобот" Хүүхэлдэйн кино /17,18/
  • TM

    X/17
    18:50 - 19:50
    "Уран хэмээх хор" баримтат кино
  • MNB Гэр Бүл

    X/17
    18:50 - 19:40
    “Дэлгэц амилуулсан аялгуу” Төрийн соёрхолт кино зураглаач, найруулагч Б. Балжинням
  • AsianBox

    X/17
    19:00 - 20:20
    "Зөрүү тавилан" ОАК 63, 64-р анги
  • TV5

    X/17
    19:50 - 20:50
    "Гайхамшигт амьдрал" 35-р анги олон ангит уран сайхны кино
  • MNB Гэр Бүл

    X/17
    19:50 - 21:00
    “Амьдрал чиний төлөө” олон ангит уран сайхны кино 53,54-р анги
  • Eco Channel

    X/17
    20:00 - 21:00
    "Фазилетийн охид" ОАК
  • Central TV

    X/17
    20:00 - 20:30
    Евро 2020-Хотууд ба цэнгэлдэх 2-р анги
  • NTV

    X/17
    20:05 - 21:10
    "Их үйлс" ОАК 17
  • MN25

    X/17
    20:10 - 21:00
    "Цагдаа нарын дайн" ОАК 102-р анги
  • Star TV

    X/17
    20:30 - 21:40
    Тоглоом СОАК 10-р анги
  • VTV

    X/17
    20:30 - 22:30
    "Бохир ертөнц" МУСК
  • SBN

    X/17
    20:40 - 21:50
    Их хатан Сондог СОАК-39
  • MovieBox

    X/17
    21:00 - 23:15
    "Найзууд" ОАК (II.20-24-р анги)
  • Монгол ТВ

    X/17
    21:00 - 23:15
    "Тэнгэрээс буусан од" МУСК
  • NTV

    X/17
    21:10 - 00:20
    "Амьтаны хүрээлэнгийн эзэгтэй" УСК
  • TM

    X/17
    21:30 - 22:20
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 40-р анги
  • MNC

    X/17
    21:30 - 21:50
    Монгол киноны алтан дурсамж
  • TV9

    X/17
    21:30 - 23:40
    Амь ба дэнс УСК
  • TV7

    X/17
    21:35 - 23:25
    "247 градус" МУСК
  • UBS-1

    X/17
    21:45 - 22:50
    "Хамтдаа амьсгалъя" олон ангит кино /6/
  • SBN

    X/17
    21:50 - 22:50
    Их хатан Сондог СОАК-40
  • Royal HD

    X/17
    21:50 - 23:30
    "Хөөрхөн шулам" Монголын уран сайхны кино
  • MNC

    X/17
    21:50 - 23:20
    Цэц магнай МУСК
  • TV8

    X/17
    22:00 - 00:15
    "Цэнхэр дэлхийн тушаал" УСК
  • Суваг 1

    X/17
    22:00 - 23:45
    “Амьдралын эхлэл” ОАК-32
  • Central TV

    X/17
    22:00 - 01:00
    "Парадисо"- Нүүр тулсан нь УСК
  • C1

    X/17
    22:00 - 00:20
    "Хурмастын хилэн" УСК
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    22:00 - 23:05
    "No Rules" ОАК 8-р анги
  • AsianBox

    X/17
    22:00 - 23:50
    "Дайчин бүсгүй Жоу Ен" ОАК 47, 48-р анги
  • Star TV

    X/17
    22:10 - 00:00
    Талли /Tully/ УСК
  • МҮОНТ

    X/17
    22:10 - 23:30
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • MN25

    X/17
    22:20 - 23:10
    “Өмгөөлөгч хатагтай Шоко” Японы оак 2-Р анги
  • TM

    X/17
    22:30
    "Нандин эрдэнэ" МУСК
  • ETV HD

    X/17
    22:30 - 00:00
    Бүтэлгүй санаа УСК
  • VTV

    X/17
    22:30 - 23:30
    "Киносутра" МОАК 7-р анги
  • SBN

    X/17
    22:50 - 00:50
    Маш нууц МУСК
  • UBS-1

    X/17
    22:50 - 00:00
    "Төмрийн хаан" олон ангит кино /16/
  • Eco Channel

    X/17
    23:00 - 00:54
    "Үл таних эмэгтэй " МУСК
  • Боловсрол ТВ

    X/17
    23:05 - 00:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16-р анги
  • Сүлд ТВ

    X/17
    23:10 - 01:00
    Илбэчин Уран сайхны кино
  • MovieBox

    X/17
    23:15 - 01:40
    "Залуу насны дууль (Testament of Youth)" УСК
  • Монгол ТВ

    X/17
    23:15 - 01:00
    "Ларри Краун" УСК
  • TV5

    X/17
    23:30 - 02:00
    "Гүнжийн залуу" 4.5 -р анги олон ангит уран сайхны кино
  • AsianBox

    X/17
    23:50 - 00:25
    "Зөрүү тавилан" ОАК 63, 64-р анги

Олон Саналтай

X/1718:30

MovieBox

"Шимэгч (Parasite)" УСК

X/1703:40

SPS Fight

UFC Шууд: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис

X/1721:30

TV9

Амь ба дэнс УСК