10-16

  • 07:50
    Цаг агаарын мэдээ
  • 08:00
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:40
    Хүүхэлдэйн кино
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:15
    Аялагч эр нэвтрүүлэг 4-р хэсэг
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Час өдөр МУСК
  • 12:15
    Монголын гэгээ Үрийн аж ахуй
  • 13:15
    Хөгжмийн завсарлага
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:00
    Эрүүл мэндийн цаг шууд нэвтрүүлэг
  • 15:30
    Их хурд-2, 4, 6 уралдаанууд
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Өв соёл нэвтрүүлэг
  • 18:00
    Expert talk
  • 18:30
    Атга чихэр нэвтрүүлэг
  • 19:00
    Бэхээр амилсан Бүлээн сэтгэл нэвтрүүлэг
  • 19:30
    Цаг агаарын мэдээ
  • 19:40
    Дэлхийн алдартнууд Майкл Жексон
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Хүний заяа нэвтрүүлэг Б.Ангирмаа
  • 23:40
    Төгс бяцхан газрын зураг Уран сайхны кино
  • 01:20
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:40
    Бизнес хөтөч
  • 01:55
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 02:35
    Эфир завсарласан

10-17

  • 07:50
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 08:30
    Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 09:00
    Бизнес хөтөч
  • 09:10
    Атга чихэр нэвтрүүлэг /давталт/
  • 10:40
    Азын 10000 нэвтрүүлэг
  • 11:00
    Хүний заяа нэвтрүүлэг Б.Ангирмаа /давталт/
  • 12:30
    Ром олон ангит кино 2-р бүлгийн 8-р анги
  • 13:20
    Азын 10 000 шууд нэвтрүүлэг
  • 14:50
    Expert talk
  • 15:20
    Манай дэлгэцнээ
  • 15:30
    Эрүүл мэндийн цаг нэвтрүүлэг /давталт/
  • 16:00
    Шилдэг бүтээн байгуулалт Баримтат кино
  • 17:00
    Бизнес хөтөч
  • 17:15
    Содурлан Хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
  • 17:45
    Дэлхийн шилдэг уралдаан
  • 18:00
    Авьяасаа тодруулан хөгжүүлэх нь
  • 18:30
    Өв соёл Миний дуртай бүтээл
  • 18:40
    Эдийн засгийн цаг нэвтрүүлэг /Давталт/
  • 19:20
    Сонирхогчдын клуб нэвтрүүлэг
  • 19:50
    Манай дэлгэцнээ
  • 20:00
    Азын 10000 шууд нэвтрүүлэг
  • 21:30
    Цаг үе мэдээллийн хөтөлбөр /тойм/
  • 22:10
    Мориор амилсан Монгол заяа нэвтрүүлэг МУТМУ Б.Содномцог
  • 23:10
    Илбэчин Уран сайхны кино
  • 01:00
    Азын 10 000 нэвтрүүлэг
  • 01:20
    Бизнес хөтөч
  • 01:35
    Эфир завсарласан

Олон Саналтай

X/1718:30

MovieBox

"Шимэгч (Parasite)" УСК

X/1703:40

SPS Fight

UFC Шууд: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис

X/1721:00

Боловсрол ТВ

"The Models " шоу нэвтрүүлэг