10-16

  • 01:05
    Токио 2020-Скэйтбоард
  • 02:30
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.7
  • 03:15
    "Их үйлс" ОАК 15
  • 04:25
    Мэдээ
  • 05:15
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Мэдээ
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.7
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 15
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" нэвтрүүлэг 9,10
  • 11:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.14
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41,42
  • 14:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 16
  • 14:30
    Баянхонгорын шигшмэл хурд 2021 /2-р хэсэг/
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 36
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 3,4
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 41,42
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.5,6
  • 17:35
    "Гранд маршал-Сити резиденс" нэвтрүүлэг
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.8
  • 19:00
    "Үндэсний бренд бүтээгч" грийн групп
  • 19:30
    "Улаан бал" тойм
  • 20:00
    CU үнэт цаас гаргах нээлтийн үйл ажиллагаа" шууд нэвтрүүлэг
  • 21:10
    "Их үйлс" ОАК 16
  • 22:45
    "Эцэг" кино драм
  • 00:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.14

10-17

  • 01:20
    Токио 2020-Хөнгөн атлетик
  • 02:45
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.8
  • 03:30
    "Их үйлс" ОАК 16
  • 04:40
    Эфир завсарлав
  • 06:00
    Торгоны зам"Африка" баримтат кино 2
  • 06:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 07:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 07:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43
  • 07:55
    "Нууцлаг эзэн" шоу 8.8
  • 08:45
    "Их үйлс" ОАК 16
  • 10:00
    "Сэтгэлд шингэсэн оройн хоол" нэвтрүүлэг 11,12
  • 11:00
    "Монголчууд Америкт" нэвтрүүлэг 17
  • 11:30
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43
  • 11:45
    "Охидын аминчхан яриа" 2.15
  • 12:45
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 13:10
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 13:35
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43,44
  • 14:00
    "Зууны хүлгүүд" нэвтрүүлэг
  • 14:40
    "Бадмаагийн мөрөөдөл" баримтат кино
  • 15:50
    "Пукка" хүүхэлдэйн кино 1
  • 16:15
    "Бенжамин баавгайн нууцлаг ертөнц" 5,6
  • 16:40
    "Хоолны мангасууд" хүүхэлдэйн кино 43,44
  • 17:10
    "Аюулт хулгана" хүүхэлдэйн кино 1.7,8
  • 17:35
    "Бяцхан шавжууд" хүүхэлдэйн кино 11,12
  • 18:00
    "Нууцлаг эзэн" шоу 10.1
  • 19:00
    "Эрэл" сурвалжилга-Импортлогч орны зовлон
  • 19:40
    "Их үйлсийн эрэлд групп"15 жил
  • 20:05
    "Их үйлс" ОАК 17
  • 21:10
    "Амьтаны хүрээлэнгийн эзэгтэй" УСК
  • 00:20
    "Охидын аминчхан яриа" 2.15

Олон Саналтай

X/1718:30

MovieBox

"Шимэгч (Parasite)" УСК

X/1703:40

SPS Fight

UFC Шууд: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис

X/1721:30

TV9

Амь ба дэнс УСК