10-16

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Хар муур” Олон ангит уран сайхны кино 15.16-р анги
  • 10:40
    Асуудал, Шийдэл
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “Соёл-Эрдэнэ” хөтөлбөр
  • 12:20
    Босох тэнхэл /Цагаан таягтны өдөрт зориулав/
  • 13:00
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Найз”
  • 13:30
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ромео Джульета” 1-р хэсэг
  • 14:30
    “Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
  • 15:00
    “УИХ-ын цаг” УИХ-ын ХМА-аас бэлтгэв
  • 15:30
    “Далд уянга” Монголын уран сайхны кино
  • 16:50
    Сэтгүүлчийн тэмдэглэл...
  • 17:20
    Миний сонгосон мэргэжил
  • 17:45
    “Үнэг хэрээ хоёр” хүүхэлдэйн жүжиг
  • 18:00
    Орон нутгийн мэдээ
  • 18:20
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 2-р хэсэг
  • 19:05
    Үндэсний брэнд бүтээгч “Грийн групп” үзүүлж байна
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    “Монголын өв соёл” хөтөлбөр
  • 22:10
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 23:35
    Эфир завсарлав

10-17

  • 07:00
    “Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 08:00
    “Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
  • 09:00
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 1-р хэсэг
  • 10:25
    Доорий дин дон
  • 10:45
    “12:15” Өсвөр насныханд зориулав: “Найз”
  • 11:00
    Мэдээ /шууд/
  • 11:20
    “120/80” Эрүүл мэндийн хөтөлбөр /давталт/
  • 11:50
    Алтан аргамж: “Монгол, ОХУ-ын харилцааны 100 жил” 2-р хэсэг
  • 12:30
    Ургацын далай /давталт/
  • 12:50
    Зогсошгүй...
  • 13:40
    Алтан сан хөмрөгөөс: “Ромео Джульета” 2-р хэсэг
  • 14:40
    “Спортын ертөнцөд” анализ тойм нэвтрүүлэг
  • 15:40
    “Нөмрөг хадны цуурай” Монголын уран сайхны кино
  • 16:35
    Хайрлаарай
  • 17:35
    “Монголын гар урлал” баримтат кино
  • 18:10
    Билгийн мэлмий
  • 18:40
    Би дүүтэй боллоо..
  • 19:00
    Эх өв: “Онго шүтээн”
  • 19:30
    Ургацын далай
  • 19:50
    MNB энэ 7 хоногт
  • 20:00
    “Долоо хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
  • 21:00
    MNB энэ 7 хоногт
  • 21:10
    Зүрхэнд мөнхөрсөн алгуу
  • 22:10
    “Бахубали 2”Уран сайхны кино 2-р хэсэг
  • 23:30
    Эфир завсарлав

Олон Саналтай

X/1718:30

MovieBox

"Шимэгч (Parasite)" УСК

X/1703:40

SPS Fight

UFC Шууд: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис

X/1721:00

Боловсрол ТВ

"The Models " шоу нэвтрүүлэг