10-16

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.2-р анги
  • 07:15
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.10,11-р анги
  • 07:45
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.20-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    “Миний бяцхан одой морь” 4.12-16-р анги
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 101,102-р анги
  • 11:10
    "Монголчууд нийгэм журамд давшин орсон нь" нэвтрүүлэг
  • 11:45
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Гал тогоо" ОАК 2.19,20-р анги
  • 13:00
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 13:10
    "Good Mood" эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Аугаа эх орны дайн" баримтат кино 10-р анги
  • 15:00
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 15:30
    "Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ" нэвтрүүлэг
  • 16:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 16:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 14-р анги
  • 16:55
    "Дэлхийн атлас" нэвтрүүлэг
  • 17:00
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.12,13-р анги
  • 17:30
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 18:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 18:05
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 18:10
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 19:00
    Үндэсний бренд бүтээгч Грийн Групп
  • 19:30
    "Амтат оройн зоог" ОАК 103,104-р анги
  • 21:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 5-р анги
  • 23:00
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

10-17

  • 06:55
    Зураглал
  • 07:05
    "Мөнх Тунх" хүүхэлдэйн кино 2.3-р анги
  • 07:20
    "Мини Форс" хүүхэлдэйн кино 3.11,12,13-р анги
  • 08:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 08:05
    "Бяцхан автобус Таёо" хүүхэлдэйн кино 4.21,22-р анги
  • 08:35
    “Миний бяцхан одой морь” хүүхэлдэйн кино 4.17,18-р анги
  • 09:20
    Монголчууд 20-р зууны эхэнд
  • 09:40
    "Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
  • 10:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 10:05
    "Амтат оройн зоог" ОАК 103,104-р анги
  • 11:10
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 15-р анги
  • 12:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 12:05
    "Нэг талын тасалбар" ОАК 5-р анги
  • 13:00
    "The Noise" шоу нэвтрүүлэг
  • 13:50
    Аугаа уран зургууд нэвтрүүлэг
  • 14:00
    "4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
  • 14:05
    "Хүрээлэн амьд ертөнц" нэвтрүүлэг
  • 14:30
    "Аз жаргалын эрэлд" баримтат кино
  • 16:00
    "Big LIFE For LILTHUGE" хандивын тоглолт
  • 21:00
    "The Models " шоу нэвтрүүлэг
  • 22:00
    "No Rules" ОАК 8-р анги
  • 23:05
    "Мэс заслын тасгийнхан" ОАК 16-р анги
  • 00:00
    Эфир завсарлага

Олон Саналтай

X/1718:30

MovieBox

"Шимэгч (Parasite)" УСК

X/1703:40

SPS Fight

UFC Шууд: Д.Батгэрэл-Брэндон Дэвис

X/1721:30

TV9

Амь ба дэнс УСК